Виготовлення труб

pipelines, oil fuel and gas
pipeline-pipes-1752739-1500x1200
Industrial-Personal-Protective-Equipment
6
ТОВ “Перший Трубний Завод” здійснює  виробництво багатьох видів труб.

1324556331_293707912_1Попередньо теплоізольовані труби 

Попередньо ізольовані труби використовуються для підземного і надземного прокладання при будівництві, реконструкції і ремонту зовнішніх мереж гарячого водопостачання та теплових мереж.

Попередньо теплоізольовані труби виготовляють в заводських умовах з провідною трубою зі сталі шляхом тепло ізолювання спіненим поліуретаном та покриттям оболонкою з поліетилену, або металу стійкого до атмосферної корозії.

Попередньо теплоізольовані труби з провідною трубою зі сталі та оболонкою з поліетилену застосовують в підземних теплових мережах опалення, які трансформують воду і водяний пар з максимальним тиском до 2,5 МПа, з температурою не більше 140С.
Каталог ПТЗ 2018 (pdf)
 

ТОВ «Перший трубний завод» виготовляє комплекти для ізоляції стиків теплоізольованих труб та фасонних частин.

Для ізоляції теплоізольованих труб (з сталевою оцинкованою оболонкою Spiro), що використовуються для зовнішнього прокладання, виготовляємо:

  1. Комплект ізоляції стиків з сталевою оцинкованою (Spiro) муфтою (ЕР-1)

Для ізоляції теплоізольованих труб (з поліетиленовою оболонкою), що використовуються для внутрішнього прокладання, виготовляємо:

  1. Комплект ізоляції стиків з поліетиленовою насувковою муфтою (ЕР-2)
  2. Комплект ізоляції стиків з термоусадковою муфтою (ЕР-3)
  3. Комплект ізоляції стиків з поліетиленовою електрозварною муфтою (ЕР-4)

Кількість компонентів на один стик

Система аварійної сигналізації

Керівництво по монтажу насувок

Керівництво по монтажу термоусадкової муфти

Керівництво по монтажу електрозварної муфти

Керівництво по монтажу Spiro муфти
Каталог ПТЗ 2018 (pdf)

ema

Труби сталеві емальовані

Труби сталеві емальовані по внутрішній поверхні застосовуються для систем гарячого і холодного водопостачання. Робоча температура до 90С, тиск до 2,5 МПа.

Крім того, емальовані сталеві труби широко використовуються на нафтопроводах.

Сталеві емальовані по внутрішній поверхні труби також використовуються для транспортування вуглекислого газу, хлоридів та інших агресивних речовин. Труби виготовляють Ø32 -159 мм.

Гідроізольовані труби Термоизол

Труби сталеві з ізоляційним покриттям стрічкою ДТЛ-1 призначені для будівництва водопроводів, нафтопроводів, водопровідних систем за ГОСТ 9.602-89, ГОСТ 25812-83.

Термострічка захищає від підземної та атмосферної корозії сталеві трубопроводи.

Оцинкована спірально-навивна труба (Spiro)Spiro

ТОВ «Перший трубний завод» виготовляє оцинковану спірально-навивну трубу Spiro діаметром від 90 мм до 1000 мм з товщиною стінки 0,55 мм до 1 мм. та фасонні частини.

Труби Spiro  можуть використовуватися для систем вентиляції та кондиціонування та для зовнішньої оболонки теплоізольованих труб.

Сировиною для виготовлення оцинкованих труб служить тонка листова оцинкована сталь. Як правило, товщина листа не перевищує 1,0 мм, це забезпечує баланс між прийнятним вагою і досить високою жорсткістю.

DSC00771

Труби напірні поліетиленові

Труби напірні поліетиленові використовуються для подачі холодної води господарсько-питного водопостачання, температурою від 0 С до 40 С з максимальним робочим тиском не більше 25бар. Труби поліетиленові використовуються також для транспортування інших рідин, до яких поліетилен є хімічно стійким.

Труби поліетиленові напірні виготовляються із попередньо забарвлених композицій поліетилену чорного кольору марок ПЕ63, ПЕ80, ПЕ100.

Трубна заготівка

Вузли та деталі з сталевих труб застосовуються для монтажу в житлових, громадських, виробничих та допоміжних будівель:

Систем гарячого та холодного водопостачання;
Систем опалення;
Систем газопостачання.