Технологія циклопентанового вспінювання (результати скарги до АМК)

sparkingfreeman

ТОВ «ПТЗ», як активний учасник торгів в системі Прозорро, дотримується точки зору, що відстоювати власні права це є обов’язком кожного підприємця, який прагне працювати в часи економічної та політичної нестабільності, та в період формування законодавчої бази держзакупівель.

На днях ТОВ «ПТЗ» було змушено звернутися до Антимонопольного комітету по торгам https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-09-000926-b/  з вимогою видалити циклопентове вспінювання, оскільки вважаємо, що даний крок не лише розширить коло потенційних Учасників торгів, але й буде корисний Замовнику, який отримає максимальну ефективність та економію без зниження якості продукції. ТОВ «ПТЗ» один з основних виробників теплоізольованих труб та частин, який виготовляє якісну та надійну продукцію. Працюючи в цій сфері вже давно, ми розуміємо, що переваги застосування технології циклопентанового вспінювання (яке використовує обмежене коло виробників на території України, а саме львівські підприємства)  є сумнівними і не мають під собою ґрунтовних наукових досліджень. Видалення такого показника (да і взагалі будь-яких необґрунтовано завищених  показників), які суттєво обмежують можливості українських виробників теплоізольованих труб є принципово важливим для проведення відкритих та прозорих державних закупівель.

Антимонопольний комітет прийняв аргументи та задовільнив нашу скаргу і забов’язав Замовника внести зміни в тендерну документацію. Рішення було оприлюднене на сайті Прозорро і ми з великим задоволенням дублюємо його тут.

Проте знаючи про складну ситуацію, яка склалась в сфері оскарження процедури закупівель (до речі з власного досвіду, а не з чутків), а саме про ігнорування рішення АМК та безкарності порушників, нам залишається лише чекати на реакцію Замовників торгів і сподіваємось на їх сумлінне виконання приписів органу оскарження.

Щиро сподіваємось на завершення даного епізоду та відсутності подальших обмежень з боку Замовників для українських виробників продукції.

Нехай всі наші і ваші перемоги будуть прозорими.

-по суті № 2038 від 13.12.16

Виставка “Зроблено в Києві”

sparkingfreeman

ТОВ «Перший трубний завод» презентувало своє підприємство на виставці «Зроблено в Києві», що була проведена в рамках святкування Дня Києва 27 травня 2016 року в Конгресно-виставковому центрі Chamber Plaza при Торгово-промисловій палаті України.

Основними цілями проведення виставки є привернення уваги потенційних інвесторів та покупців вітчизняної продукції для збільшення експорту, організації виробничої кооперації, технічного переозброєння промисловості, наповнення внутрішнього ринку, створення  нових робочих місць.

 

Сертифікат на систему енергетичного менеджменту SIC.02.008.1574 відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 50001:2011

sparkingfreeman

ТОВ «Перший трубний завод» першим в своїй галузі отримав сертифікат ISO 50001:2011, тим самим підтвердивши вимоги міжнародного стандарту з енергозбереження. Сертифікат ISO 50001:2011 свідчить про підвищення кваліфікаційного рівня у галузі забезпечення енергоефективності та доводить, що ТОВ «Перший трубний завод» вдається ефективно забезпечувати економію енергії, скорочувати викиди парникових газів і ефективно працювати в плані дотримання встановлених екологічних норм.
Політика керівництва компанії завжди була соціально орієнтованою, і турбота про довкілля в т.ч. збереження природних ресурсів є важливою частиною стратегії ведення бізнесу. Використання системи енергетичного менеджменту дозволяє скоротити енергоспоживання та забезпечити відповідність екологічним вимогам. Таким чином ТОВ «Перший трубний завод» робить свій скромний внесок у міжнародний проект зі скорочення викидів парникових газів.
На даний момент, ТОВ «Перший трубний завод» – перше та єдине підприємство у виробництві попередньоізольованих, емальовані та гідроізольованих труб України, яке повністю впровадило вимоги міжнародного стандарту ISO 50001:2011.
Сертифікат відповідності вимогам стандарту ISO 50001:2011 свідчить про відповідальний підхід до ведення бізнесу ТОВ «Перший трубний завод».

Сертифікат на систему екологічного менеджменту ISO 14001:2015

sparkingfreeman

ТОВ «Перший трубний завод» із задоволенням повідомляє своїх Замовників та Партнерів про отримання екологічного сертифікату ISO 14001:2015 , який свідчить про те, що вміст екологічно шкідливих домішок в пропонованій продукції власного виробництва не перевищує меж, встановлених нормативно-технічними документами, а це надає нам право маркувати свою продукцію спеціально розробленим знаком якості.

Екологічний сертифікат ISO 14001:2015 є додатковою інформацією про безпечність продукції ТОВ «Перший трубний завод», його екологічну чистоту, про його властивості, що збільшує конкурентну привабливість та спроможність нашої продукції та є перевагою для Замовників при виборі Виробника.

Приєднуйтесь до кола виробників, що дбають про якість навколишнього природного середовища.

Виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2015»

sparkingfreeman

ТОВ «Перший трубний завод» традиційно прийняло участь у VIII Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2015» (Київ 10 – 13 листопада 2015 р.), організатором якої є Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

На виставці були представлені обладнання на альтернативних видах палива, сучасні енергозберігаючі технології, новітні енергозберігаючі матеріали для енергетики, промисловості, будівництві, ЖКГ та АПК.

ТОВ «Перший трубний завод», яке завжди намагається відповідати сучасним вимогам ринку та очікуванням суспільства, експозиціювало власні розробки в області енергозбереження – світлодіодні світильники, що є економічними, екологічними, найбільш безпечними для зору людина та сонячний колектор для забезпечення гарячою водою заміських та дачних будинків у літній період.